«Запали свічку пам'яті»

24 лист. 2018

Україна пам'ятає світ-визнає. Вчителі історії та учні загальноосвітніх закладів освіти міста долучилися до міжнародної акції «Запали свічку пам'яті», яка протягом 85-ти днів проходить в 85 куточках світу. Метою акції, яка розпочалася за 85 днів до Дня пам'яті жертв Голодомору – 24 листопада 2018 року, – є об'єднання українців у всьому світі і громадян інших країн для вшанування пам'яті про один з найбільших злочинів в історії людства. Символічно,що саме сьогодні у місті пройшов II( міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Перед початком олімпіади присутні ознайомилися з матеріалами виставки "Київщина пам'ятає-світ визнає" Державного архіву Київської області, переглянули презентацію Українського інституту національної пам'яті "Ми пам'ятаємо- ми сильні". О 16 годині вчителі запалили "Свічку пам'яті" та хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв геноциду українського народу. Без минулого немає майбутнього. Дякуємо Архівному відділу виконавчому комітету Ірпінської міської ради Людмила Зброжек за надані матеріали, адміністрації Ірпінського НВО "ІЛІТ-МАН" Lesja Haritonenko за сприяння в проведенні заходу та олімпіади з Історії.