Олімпіада з історії!

24 лист. 2018
Результати!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

24 листопада 2018 року в приміщенні Ірпінського НВО «ІЛІТ-МАН» відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії,в якому взяли участь 47 учнів 8-11 класів12 закладів загальної середньої освіти міста. За рішенням журі переможцями та призерами стали:

8 клас

І місце – Пилипенко Катерина, учениця Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст. №2  (учитель Лісовська В.О.)

ІІ місце – Малюк Анна, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 5 (учитель Хоморецький В.Я.)

ІІІ місце – Накушнова Соломія, учениця Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 (учитель Ніколенко-Петрович К.І.)

9 клас

І місце – Панченко Анастасія, учениця Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 17  (учитель Шпиг В.О.)

ІІ місце – Роман Олександра, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 13  (учитель Козак І.Ф.)

ІІІ місце – Грищенко Костянтин, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст.№1  (учитель Назарова Л.Д.)

10 клас

І місце – Овчаренко Анастасія,  учениця  Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 (учитель Козак І.Ф.)

ІІ місце – Шевченко Костянтин, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 2   (учитель Лісовська В.О.)

ІІІ місце – Кучеренко Анна, учениця Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 12   (учитель Скляренко І.І.)

11 клас

І місце – Денисюк Андрій, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 12   (учитель Скляренко І.І.

ІІ місце –Зоря Марія,  учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 13 (учитель Козак І.Ф.)

ІІІ місце – Гмиря Артур, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 17   (учитель Резвухіна Л.О.)

Загальні місця:

І місце - Ірпінська  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 2

ІІ місце - Ірпінська  СЗОШ І-ІІІ ст.№ 12, Ірпінська  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 13

ІІІ місце – Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 17

Дякуємо адміністрації Ірпінського НВО «ІЛІТ-МАН»   за допомогу в організації та проведенні олімпіади та бажаємо переможцям достойно представити наше місто на обласному етапі!