Управління освіти і науки Ірпінської міської ради


запам'ятати

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Олімпіади 2017-2018 н.р.

Наслідки

ІІ (міського) Всеукраїнських учнівських олмпіад з базових дисциплін за 17-18 н.р.

ЗНЗ

Біо

логія

Укр.

мова

Англійська

Екологія

Образотворче

Трудове

дівчата

Трудове хлопці

Інф.

техно

логії

Хімія

Математика

Географія

Економіка

Астрономія

Зар. література

Правознавство

Історія

Фізика

Інформатика

№ 1

10

9

4

8

6

6

4

6

10

6

7

8

4

8

6

6

3

9

№ 2

3

3

2

6

1

4

1

2

5

3

3

7

2

3

3

8

5

4

№ 3

8

6

5

5

8

4

3

4

3

8

9

9

6

4

3

3

4

4

№ 5

9

7

5

7

10

7

6

7

11

9

10

10

3

7

3

5

4

10

№  12

2

1

1

1

7

2

2

3

2

1

2

1

1

1

2

1

2

1

 № 13

6

3

3

4

3

2

4

1

7

5

1

4

2

3

1

2

4

3

 № 14

8

10

7

3

5

5

7

6

8

8

8

3

5

8

8

9

8

9

 № 17

1

2

2

3

4

1

7

3

1

2

4

5

2

2

2

4

1

2

 № 18

9

5

3

4

9

3

5

6

6

4

6

7

5

2

5

10

6

6

 НВО

5

7

6

7

4

4

8

8

9

7

11

11

5

6

4

7

7

7

 НВК

4

4

6

4

9

8 (0)

9(0)

5

4

4

8

2

2

5

4

7

7

8

 ІЛІТ

7

8

8

2

2

8 (0)

9(0)

9

5

5

5

11

7(0)

9(0)

7

9

9

5

 

ЗНЗ

Підсумки

Сума місць

Сер. бал по місцях

Заг. місце

№ 1

120

6, 6

8

№ 2

65

3, 6

4

№ 3

96

5, 3

5

№ 5

130

7, 2

11

№  12

33

1, 8

1

 № 13

58

3, 2

3

 № 14

125

6, 9

10

 № 17

48

2, 6

2

 № 18

101

5, 6

7

 НВО

123

6, 8

9

 НВК

100

5, 5

6

 ІЛІТ

125

6, 9

10

Примітка: до суми не ввійшли – російська, німецька, французька, іспанська мова.

 

ГРАФІК

проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017/2018 навчальному році

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Місце проведення

 Відповідальна особа

1.

04.11.2017

 Біологія

8-11

ЗШ № 17

  Набок О.В.

2.

05.11.2017

Українська мова і література

7-11

 НВО «Освіта» 

Тимошенко-Ушакова Д.Б.

3

11.11.2017

Іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська)

8-11

СЗШ № 12

Мошковська І.І.

4.

12.11.2017

 

Екологія

10-11

СЗШ № 1

Зубенко О.В.

Образотворче мистецтво

8-11

5.

18.11.2017

Трудове навчання

8-11

ЗШ № 3

Панасюк Т.В.

Гомон В.І. 

6.

 

19.11.2017

Інформатика

8-11

СЗШ № 2

Білецька Т.В.

7.

25.11.2017

Історія

8-11

СЗШ № 12 

Ковтун О.А.

8.

26.11.2017

Хімія

7-11

ЗШ № 3

Набок О.В.

9.

02.12.2017

Математика

6-11

СЗШ № 2 

Лошицька О.Л.

10.

03.12.2017

Географія

8-11

ЗШ № 3

Панасюк Т.В.

 

11.

09.12.2017

Правознавство

9-11

ЗШ № 17

Ковтун О.А.

12.

10.12.2017

Фізика

7-11

СЗШ № 12

 Лошицька О.Л.

13.

16.12.2017

Інформаційні технології

8-11

СЗШ № 2

Зубенко О.В.

14.

17.12.2017

Мови та літератури національних меншин України (польська, болгарська, мова іврит, російська)

8-11

ЗШ № 17

Тимошенко-Ушакова Д.Б.  

15.

23.12.2017

Економіка

9-11

СЗШ № 1

Можарівська О.Ф.

16

24.12.2017

 

Астрономія

10-11

  НВО «Освіта» 

Мошковська І.І.

Зарубіжна література

7-11