Дорогі випускники 2019 року!

26 черв. 2019

Випускний — пам’ятна та важлива, радісна та водночас сумна подія в житті кожного випускника, адже це прощання з дитинством, останні миті веселої безтурботності і серйозний крок у доросле життя. Вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Цього року у місті Ірпені та селищах Ворзель, Гостомель, Коцюбинське школу закінчує 381 випускник, серед яких 14 учнів за високі показники в навчанні будуть нагороджені золотими медалями та 8 – срібними.Дорогі випускники! Від усього серця вітаємо вас із закінченням школи. Нехай всі ті знання, що ви отримали в школі, стануть міцним фундаментом для подальших звершень, а люди, які були з вами всі ці роки, надовго залишаться в серці кожного. Завжди пам’ятайте, головне в житті — допомагати людям, творити добро, дарувати радість, шанувати батьків та вчителів, працювати наполегливо й натхненно. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!