«Демократична школа»

7 трав. 2019

Освітяни з Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права №2 на  запрошення тренерів та кураторів проекту «Демократична школа» отримали можливість поділитись досвідом щодо роботи в проекті із вчителями шкіл-новачків, які лише роблять перші кроки в Програмі і завітали на дводенний тренінг до нашого славного міста Ірпеня. Працюючи в групах, спілкуючись у широкому колі і відповідаючи на питання колег, ми дійсно з великим задоволенням ділились емоціями, успіхами та труднощами на шляху впровадження Програми. Звучало багато різнопланових питань, які стосувались абсолютно різних аспектів шкільного життя у рамках «Демократичної школи» і саме таке живе, відкрите обговорення дало змогу багатьом учасникам розмови зрозуміти як і куди рухатись далі, з чого почати і до яких перепон бути готовими. Приємно було бачити зацікавлені, щирі, відкриті обличчя колег, які прагнуть змін і роблять перші успіхи у реформуванні своєї школи, зміні самих себе та свого оточення з допомогою участі у Програмі.

Світлина від Tetiana Fecenko.