До 100-річчя з дня народження педагога!

22 квіт. 2019

19 квітня 2019 року у приміщенні музею  розміщено експозицію до 100-річчя з дня народження знаного на теренах Приірпіння та України педагога – Полічковської Олени Павлівни.   Співробітниками музею було організовано вечір пам’яті видатного педагога. Зібрались бувші учні та рідні вчительки, щоб згадати теплі миті спілкування та вимогливе ставлення до вивчення хімії. Олені Павлівні першій у м.Ірпені присвоїли звання «Заслужений учитель УРСР», вона була відзначена багатьма нагородами, учні були кращими у вивченні хімі на рівні України. ЇЇ ім’я  внесено до історії Ірпінських загальноосвітніх шкіл № 1 та №17 , до Книги Пошани міста.

Та найбільше говорилось не про досягнення та досвід, а про людину з великої літери, яка знала про своїх вихованців все та намагалась допомогти,  підтримати у скрутну хвилину, дати добру пораду. До останніх днів життя двері помешкання Олени Павлівни були відкриті для її учнів.

Життєвий шлях справжнього вчителя не легкий,  але пам’ять про неї живе у душах, уже сивочолих , учнів.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.