МРІЇ ДІТЕЙ НАСПРАВДІ НЕ МАЮТЬ МЕЖ…

16 квіт. 2019

На сучасному етапі розвитку суспільства велику роль відіграє естетичне виховання. Сучасні тенденції вивчення образотворчого мистецтва у закладах позашкільної освіти спрямовані на виявлення та розвиток творчих здібностей вихованців, формування морально-етичних цінностей. Тому, займаючись образотворчим мистецтвом, діти швидко захоплюються новою ідеєю і починають творити.
Протягом квітня місяця поточного року вихованці гуртків закладів позашкільної освіти м. Ірпеня приєдналися до проведення мистецького челенджу «Великі художники Київщини», який проходить у рамках Року дитини на Київщині.
У позашкільних закладах пройшли майстер-класи «Наші мрії – щасливе дитинство», які провели керівники гуртків образотворчого мистецтва. Діти із задоволенням малювали свої мрії. Малюнки вийшли щирими, яскравими і надзвичайно змістовними. Роботи-переможці відбіркових турів візьмуть участь в обласному заході «Дитячі мрії» та будуть продані на благодійному аукціоні. Виручені кошти підуть на підтримку онкохворих дітей Київської області.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.