Ірпінські школярі знайомляться зі світом професій

22 бер. 2019

Вибір професії - це висока відповідальність, а вибір професії за покликанням душі – це моральне задоволення, висока самооцінка, впевненість в собі, щаслива доля. Вибір професії - точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

20 березня начальник відділу активної підтримки безробітних О.Гончар та фахівець Ю.Мірошниченко  Ірпінського міського центру зайнятості продовжують знайомство зі світом професій учнів  8-А, 8-Б Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої  школа І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка Ірпінської міської ради Київської області.

Мета заходу навчити учнів розрізняти, сформувати основи розуміння понять «професій  майбутнього» їх «кваліфікаційні характеристики».  Знайомство з професіями відбувалося за допомогою інтерактивних ігор та презентації.

Додатково школярі отримали корисну та вичерпну інформацію про   можливості  отримання послуг використовуючи сайт Державної служби зайнятості у дистанційному режимі про: Проект SmartJob, Мобільний додаток від служби зайнятості, Електронний профорієнтаційний путівник, електронний ресурс «Career  Hub», що дозволить підтримати старшокласника, батьків у прийнятті життєво важливого рішення з вибору майбутньої професії.