"Ти - лідер: твори, вивчай, перемагай!"

23 бер. 2019

Два найважливіші дні у твоєму житті: день, коли ти з'явився на світ, і день, коли зрозумів навіщо. (Марк Твен)
23 березня 2019 р., відбувся обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування "Ти - лідер: твори, вивчай, перемагай!", який відвідали лідери учнівського самоврядування міста Ірпеня: Наталія Чайка, Ілля Катричко, Кіра Нагорська.
Програмою було передбачено:
- івент - майстерня "Формуємо лідерські якості", майстрами якої були Сергій Замідри, призер національного телепроекту "Нові лідери"; Галина Єрко, депутат Київської обласної ради; Оксана Каленченко, випускниця УАЛ, Наталія Чава, менеджер Optimum Media Ukraine; Діана Потоцька, ментор УАЛ;
- просвітницько-превентивна платформа "Булити не круто", тренери: Наталія Маковкіна, Інна Дяченко, Леся Шелест;
- лідерська платформа "Партнерство без меж", на якій господарі презентували діяльність Ради дітей Бородянщини.