В.о. міського голови Анастасія Попсуй вручила стипендії кращим учням Ірпінської ЗШ №3

12 груд. 2018
Відео!

11 грудня в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй вручила стипендії міського голови кращим учням Ірпінської ЗШ №3.

Мотиваційна програма для школярів була започаткована минулого року, аби стимулювати учнів ставати активнішими і тягнутися до знань. У стипендії важливо те, що стипендіатів визначають не тільки педагоги, а й самі учні, і вручається вона не тільки за хороші оцінки та активну громадську позицію, а й за те, як відбувається комунікація учня з однокласниками і вчителями.

«Таким чином, ми прагнемо показати дітям, що гарні оцінки – це важливо, але не менш важливо – гарні стосунки з людьми, які тебе оточують, і відповідальна участь у житті шкільної громади», - наголосила в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

За словами очільниці міста, виплату стипендій розпочато за вересень-жовтень. Почали зі школи №3, цими днями керівники міста продовжуватимуть відзначати кращих учнів в інших ірпінських навчальних закладах.