«АРТ-ПРАКТИК. ДІТИ»

10 груд. 2018
І Міжнародний фестиваль.

8-9 грудня 2018 року фахівці Інклюзивно – ресурсного центру Ірпінської міської ради взяли участь І Міжнародному фестивалі «АРТ-ПРАКТИК. ДІТИ».

У фестивалі взяло участь біля 800 людей.

Кожен учасник фестивалю мав можливість взяти участь у майстер-класах, які було організовано в стилі «бери та впроваджуй».

Директор ІРЦ ІМР,  Діна  Борисівна Тимошенко-Ушакова, провела свій майстер-клас «Методи арт-терапії в інклюзивному навчанні».

Учасники фестивалю також мали можливість ознайомитись з новинками фахової літератури, обмінятися досвідом, цікаво та корисно провести час у творчій атмосфері.

Фестиваль, який пройшов вперше, став унікальною подією в сфері психології і педагогіки України, мета якого полягала у розвитку професійної культури як майбутніх фахівців, так і досвідчених психологів, педагогів, соціальних працівників, логопедів, дефектологів засобами мистецтва у творчій діяльності.