«Будуємо Нову українську школу разом»

28 серп. 2018
Міський серпневий освітянський форум

28 серпня 2018 року відбувся Міський серпневий освітянський форум «Будуємо Нову українську школу разом» працівників освіти міста Ірпеня.
На базі Ірпінського ліцею інноваційних технологій працювали учителі 1-х класів НУШ, 2-х експериментальних, заступники з НВР (початкова ланка).
З підсумками та рекомендаціями липневої стратегічної сесії виступили директор НМЦ Лошицька О.Л. та регіональний тренер НУШ Харітоненко Л.А. після вітального слова начальника управління освіти і науки Білоруса О.А.
Цікавими були дискусійні панелі «Що ми знаємо про НУШ?» в розрізі дидактико-методичних засад організації навчання першокласників відповідно до Концепції НУШ та Державного стандарту початкової освіти, особливостей організації освітнього середовища, роботи з батьками та адаптації першокласників . З педагогами працювали Воронова С.В. (ЗШ №17), Шпильковська О.О. (ЗШ №13), Севрук О.М. (ЗШ №18). Про інклюзивне навчання розмову вела директор ІРЦ Тимошенко-Ущакова Д.Б.