Ірпінь пишається своїми випускниками!!!

27 черв. 2018

Випускний вечір - це свято найкращої пори в житті людини — свято юності!

Навчальний рік у закладах освіти Приірпіння завершився урочистим врученням атестатів про повну загальну середню освіту.
358 учорашніх одинадцятикласників нині прощається з дитинством і робить перший крок у самостійне життя. У кожного з них починається важливий етап та початок чогось нового, незвіданого та цікавого.
Місто пишається своїми відмінниками. Цього року 10 випускників закладів за результатами ДПА, що проходила у формі ЗНО, закінчили навчання на високий рівень, отримали атестати з відзнакою та нагороджені Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», 8 випускників отримали Срібну медаль «За успіхи у навчанні».
Гордістю Приірпіння та Київської області є випускник Ірпінського навчально-виховного комплексу "Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей" Семирунник Артем, який отримав найвищий бал (200 балів) за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Крім цього Артем склав з українську мову на 197 балів та біологію на 199 балів.
Дорогі випускники! Ірпінська міська рада та Управління освіти і науки Ірпінської міської ради щиро вітають вас із закінченням школи. Вбирайте знання і досвід, життєву мудрість старших. Виховуйте в собі працелюбність, наполегливість і доброзичливість. Якщо ставити перед собою високу й благородну мету з любов’ю до людей, то її неодмінно можна досягти.
Нехай щастить!!!