Завершилася основна сесія ЗНО-2018

14 черв. 2018
ЗНО

13 червня 2018 року пройшло тестування з хімії, яке завершує проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
В Ірпінському регіоні було організовано роботу п’яти пунктів тестування з трьох предметів, зокрема в:
- Ірпінській ЗОШ №3
- Ірпінській ЗОШ №13
- Ірпінській СЗОШ №12
- Університеті державної фіскальної служби України,
- Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів природокористування України «Ірпінський економічний коледж»
Роботу пунктів забезпечували 250 педагогів закладів освіти міста. Тестування пройшли: з математики – 692 учасника, з української мови та літератури -1007, з географії – 492.
Загалом, зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень майбутніх абітурієнтів у місті пройшло на належному організаційному рівні без зауважень і апеляцій.
Для спостереження за виконанням всіх процедурних умов тестування на кожному пункті були присутні уповноважені Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, які засвідчили високий організаційний рівень та дотримання усіх передбачених вимог щодо проведення незалежного оцінювання учнів.
Налагоджено належну координацію дій між Київським регіональним центром оцінювання якості освіти та управлінням освіти і науки Ірпінської міської ради, закладами освіти і учасниками тестування з питань проведення ЗНО. Спільно з Ірпінським відділом поліції Головного управління національної поліції у Київській області забезпечено функціональний супровід усіх етапів тестування, зберігання тестових завдань, охорони громадського порядку в дні основної сесії ЗНО. Необхідно відмітити якісну роботу відповідальних за організацію довозу учнів до пунктів тестування і своєчасне звітування в день проведення ЗНО.
Управління освіти і науки дякує всім причетним до проведення ЗНО за якісно проведену роботу. Особливо необхідно відмітити роботу відповідальних за пункти тестування Тарнавську Валентину (Університет державної фіскальної служби України), Ільченко Наталію (відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів природокористування України «Ірпінський економічний коледж»), Пономаренко Олену ( Ірпінська ЗОШ №3), Жовтан Людмилу (Ірпінська СЗОШ №12) та Колесник Наталію (Ірпінська ЗОШ №3).
Учасники, що через об'єктивні причини не змогли прийти на ЗНО в період з 22 травня до 13 червня, зможуть скласти тести з обраних предметів під час спеціально організованої додаткової сесії з 2 по 11 липня 2018 року.
Визначення результатів зовнішнього оцінювання з кожного навчального предмета передбачає декілька етапів:
1. Розміщення правильних відповідей до завдань тестів:
• математика - 23 травня;
• українська мова і література - 25 травня;
• іспанська мова - 30 травня;
• німецька мова - 30 травня;
• французька мова - 30 травня;
• англійська мова - 4 червня;
• біологія - 5 червня;
• історія України - 7 червня;
• географія - 11 червня;
• фізика - 12 червня;
• хімія - 14 червня.
2. Обробка бланків відповідей учасників ЗНО:
• математика - до 9 червня;
• українська мова і література - до 11 червня;
• іноземні мови, біологія - до 12 червня;
• історія України, географія - до 15 червня;
• фізика, хімія - до 18 червня.
3. Встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО:
• математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 14 червня;
• історія України, географія, фізика, хімія - до 20 червня.
4. Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО результатів тестування:
• математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 15 червня;
• історія України, географія, фізика, хімія - до 21 червня.
5. Передання навчальним закладам відомостей результатів державної підсумкової атестації:
• історія України, географія, фізика, хімія - до 21 червня.
Урочисте вручення документів про освіту випускникам закладів освіти міста Ірпеня відбудеться 25 червня 2018 року. У цьому році повну загальну середню освіту здобули 358 учнів ЗЗСО. Із них є претендентами на нагородження Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» 18 випускників та Срібною медаллю «За успіхи у навчанні» - 7.
Бажаємо випускникам отримати бажаних результатів ЗНО та успішно реалізувати свої мрії.