Тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»

15 груд. 2017
Тренінг

При впроваджені  інклюзивного навчання роль педагогічних працівників дуже велика, оскільки від їхнього професіоналізму та майстерності залежить розвиток і прогрес дітей з особливими освітніми потребами,  від  їхньої педагогічної  мудрості залежить місце у житті та впевненість у майбутньому.

15 грудня 2017 року в м.Ірпені відбувся тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації, в якому взяли участь понад 20 педагогів.

Мета тренінгу –взаємодія учасників освітнього процесу у створенні інклюзивної моделі навчання,  надати можливістьдітям з особливими потребами навчатися в інклюзивних класах разом зі своїми однолітками.

Під час тренінгу були розглянуті питання цінностей інклюзивного суспільства; організація інклюзивного навчання в місті Ірпені; нормативно-правове забезпечення інклюзивного навчання в Україні.

Тренери та консультанти психолого-медико-педагогічної консультації провели практичні заняття, які сприяли опануванню сутності інклюзивної освіти.

Учасники тренінгу одержали знання та відповіді на свої запитання.