РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

16 груд. 2017
Олімпіада!

Сьогодні, 16 грудня 2017 року в приміщенні Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права  № 2 Ірпінської міської ради Київської області пройшов ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В Олімпіаді взяли  участь 45 учнів з дванадцяти  закладів загальної середньої освіти міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське.

Переможцями та призерами стали:

8 клас

І місце –Волков Владислав, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 (вчитель Агабаєва А.Д.)

ІІ місце –Гуз Владислав, учень СЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (вчитель Нагорна С.В.)

ІІІ місце – Кучер Володимир, ученьСЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Андрієвський Р.П.)

9 клас

І місце –Войналович Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 (вчитель Агабаєва А.Д.)

ІІ місце – Середа Андрій, учень СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Лисенко О.В.)

ІІІ місце –Машковська Ангеліна, учениця  НВК  ( вчитель Марценюк Т.Ю.)

10 клас

І місце –Ярец  Інна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 (вчитель Агабаєва А.Д.)

ІІ місце –Фрольцев Владислав, учень  ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (вчитель Устименко О.Б.)

ІІІ місце –Козубовський Ярослав, ученьСЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Лисенко О.В.)

11 клас

І місце –Година Богдан, учень СЗОШ І-ІІІ ст. № 12 (вчитель- Самчишина О.П.)

ІІ місце –Крамченков Дмитро, учень  СЗОШ І-ІІІ ст. № 2( вчитель Андрієвський Р.П.)

ІІІ місце –Терещенко Володимир, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (вчитель – Бондарчук Т.П.)

Біленька Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 (вчитель Агабаєва А.Д.)

Голова та члени журі щиро вдячні директору Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права  № 2 Ірпінської міської ради Київської області Бєловій Ірині Германівні та її заступнику Литвин Лесі Володимирівні за якісну організацію проведення олімпіади,а також  педагогічним працівникам вищевказаного закладу освіти – за сприяння в проведенні ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.