"Педагогічна майстерність як система професійних і мистецьких компетенцій"

1 груд. 2017
Майстер-клас

30-го листопада 2017 року відбулося планове заняття обласного майстер-класу для вчителів образотворчого мистецтва. На базі навчального закладу працювала група вчителів образотворчого мистецтва. Тема майстер-класу: "Педагогічна майстерність як система професійних і мистецьких компетенцій". У заході брали участь : Власова Валерія Гаврилівна - методист відділу методики викладання предметів художньо-естетичного циклу КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"; Лошицька Олена Леонідівна - директор науково-методичного центру; Ілляшенко Олена Дмитрівна - директор Ірпінської СЗШ I-III ст. художнього профілю №1 імені А.С.Макаренка. Робота розпочалася із анкетування учасників майстер-класу, яку провела Яворська Анна Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва Ірпінської СЗШ I-III ст. художнього профілю № 1 імені А. С . Макаренка. Наступним етапом була тренінгові вправа " Будьмо знайомі", під час якої учасники познайомились між собою та висловили свої очікування від такої форми методичної роботи. За участю учнів 5-А класу під керівництвом Чернятинської Олени Дмитрівни - заступника директора з профільних дисциплін, була проведена екскурсія до шкільного етнографічного музею " Берегиня". Екскурсію по школі та похід до художньої студії здійснив Могилевський Костянтин Вікторови - учитель образотворчого мистецтва, заслужений художник України. У ході практичного етапу майстер-класу Костянтин Вікторович ознайомив учасників з технологією драпіровки м'яким матеріалом (сангіна, вугілля). По завершенню роботи вчителі взяли активну участь в обговоренні й отримали творче домашнє завдання: " Проведення уроку за технікою драпіровки м'яким матеріалом" . Слухачі обласного майстер-класу висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні обласного майстер-класу працівниками Ірпінської СЗШ I-III ст. художнього профілю імені А.С. Макаренка.