Розпочалися 4-денні виїзні курси!

26 лист. 2019

25 листопада 2019 року розпочалися 4-денні виїзні курси на базі Ірпінського ліцею інноваційних технологій для учителів початкових класів, які забезпечують викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 1-2 класах. Згідно з Концепцією Нової української школи з 2018/2019 навчального року в усіх школах України розпочато викладання інтегрованого курсу «Мистецтво». Для більшості вчителів цей напрям інтеграції є новим, маловідомим, адже традиційно предмети мистецтва – музичного та образотворчого - викладалися в українській школі як автономні предмети. Курси спрямовані на те, щоб ознайомити вчителів із концептуальними засадами та змістом інтегрованого курсу «Мистецтво» в початковій школі, розкрити сучасні освітні технології. Щира подяка КНЗ «КОІПОПК» за організацію та проведення виїзних курсів, сподіваємося на подальшу співпрацю.