Результати олімпіади з інформатики!

17 лист. 2019

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики!

Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики відбувся 17листопада 2019 року на базі СЗОШ №2. В ній взяли участь 46 учнів з 14 закладів загальної середньої освіти міста Ірпеня та селищ Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського.

Олімпіада проводилась у один практичний тур. Учасникам було запропоновано чотири задачі. Переможці визначалися за найбільшою загальною кількістю балів за виконання всіх завдань.

Маємо такі результати:

8 клас

І місце – Гулуа Тимур,  учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№2  (учитель : Андрієвський Р.П.)

ІІ місце – Толстих Ярослав, учень Ірпінського ліцею № 3    (учитель:Горовой А.О.) та Куренна Аліна, учениця Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№13    (учитель: Овсієнко Л.М.)

ІІІ місце –Першко Святослав, учень Ірпінського НВО «ІЛІТ – МАН» (учитель: Нечипорук І.М.) та Волошенко Валентин,  учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№17    (учитель: Устименко О.Б.)

9 клас

І місце – Білоус Антон, учень Ірпінського ліцею № 3    (учитель: Бондарчук Т.П.)

ІІ місце – Філіппов Назар, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№13    (учитель: Овсієнко Л.М.)

ІІІ місце – Пацай Дмитро, учень учень Ірпінського НВО «ІЛІТ – МАН» (учитель: Нечипорук І.М.)

10 клас

І місце –Король Гліб, учень Ірпінського НВО «ІЛІТ – МАН» (учитель: Нечипорук І.М.)

ІІ місце – Береза Дмитро, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№13    (учитель: Овсієнко Л.М.)

ІІІ місце – Шашков Іван, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№17    (учитель: Устименко О.Б.)

11 клас

І місце – Устименко Григорій, учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№17    (учитель: Устименко О.Б.)

ІІ місце – Недашківський Данило, учень учень Ірпінського НВО «ІЛІТ – МАН» (учитель: Нечипорук І.М.)

ІІІ місце – Сметюхов Сергій, учень Ірпінської  СЗОШ І-ІІІ ст..№12    (учитель:Коверда С.В.) та Речкінда Дмитро учень Ірпінської  ЗОШ І-ІІІ ст..№13    (учитель: Овсієнко Л.М.)

Дякуємо адміністрації Ірпінської СЗОШ №2 за допомогу в організації та проведенні олімпіади та бажаємо переможцям достойно представити наше місто на обласному етапі!