16 лист. 2019

Відомий давньогрецький лікар Гіппократ писав: «Ми є тим, що ми їмо».Дійсно, їжа є одним з найважливіших чинників довкілля, що впливає на стан здоров'я, працездатність, розумовий і фізичний розвиток, а також на тривалість життя людини. Тому для освітян одним із найважливіших питань є правильно організоване дитяче харчування. 14.11.2019 року спеціалісти управління освіти прийняли участь в роботі семінара-навчання «Дотримання вимог законодавства про харчові продукти як запорука забезпечення дітей у навчальних закладах безпечним та якісним харчуванням». Провідні аудитори Центру безпечності харчових продуктів, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області познайомили слухачів семінару з осоливостями розробки та впровадження в закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю з критичних точок.