"Віват,Учителю,віват!"

4 жовт. 2019

3 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва пройшов обласний урочистий захід для освітян Київщини під гаслом «Віват, Учителю, віват!», організований департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України. Цей святковий захід став своєрідним фіналом обласного фестивалю, присвяченого всім категоріям працівників системи освіти, який розпочався 30 вересня.

Місто Ірпінь було представлено делегацією у складі 12 освітян на чолі з начальником управління освіти і науки Олегом Білорусом. Приємно, що серед дев’яти педагогів області, які підготували переможців всеукраїнських етапів конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт Малої академії наук України та предметних олімпіад були відзначені педагоги закладів освіти міста Горовий Олег учитель географії Ірпінської загальноосвітньої спеціалізованої школи №12 та Пацай Богдан, вчитель математики Ірпінського НВО «ІЛІТ- МАН».

Бажаємо освітянам міста подальшого професійного зростання та нових досягнень.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.