Серпнева педагогічна сесія освітян:основні події

28 серп. 2019

28 серпня 2019 року на базі освітніх закладів міста відбулися основні освітянські події в рамках серпневої педагогічної сесії освітян Ірпінського регіону «Формування ключових компетентностей – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти». Працювали такі тематичні локації:

- Інтерактивний вернісаж «Простір творчих можливостей вчителя Нової української школи» для вчителів початкової школи;

-  Засідання міських методичних обєднаннь:  «Освіта Ірпеня – територія успіху, можливостей та нових ідей» для вчителів –предметників;

-  Презент – студія «CamTouch -  комплекс, що дозволяє перетворити будь-яку плоску поверхню на інтерактивну» для вчителів інформатики .

Дякуємо всім, хто долучився до участі у заходах, заступнику начальника управління освіти Вікторії Баран, методисту НМЦ Світлані Вороновій, директору ІРЦ Діні Тимошенко-Ушаковій, керівникам міських методичних об'єднань та всім керівникам освітніх закладів за організаційний супровід.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.