Завершили свою роботу літні пришкільні табори

21 черв. 2019

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року.
З 03 червня по 21 червня 2019 р. у восьми закладах освіти працювали літні пришкільні табори з денним перебуванням. У таборах 750 дітей цікаво провели свій час, насамперед це діти, які потребують особливої соціальної підтримки, а саме: з неповних сімей, з малозабезпечених, багатодітних сімей, ЧАЕС, талановиті та обдаровані, діти, батьки яких беруть участь в АТО, діти, які перебувають на «Д» обліку. Залучені до організованих форм відпочинку діти, які виховуються в неблагонадійних сім`ях, діти, схильні до правопорушень. Для працівників табору головним завданням відпочинку дітей стали організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою. Майже кожного дня з вихованцями табору проводилися конкурси, до яких діти завзято готувалися, різні спортивні змагання. Діти здійснили цікаві і пізнавальні екскурсії. Переглянули дитячі казки, фільми та мультфільми. Особливі емоції у дітей викликало проведення спортивних змагань з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок. Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку. Все, що сприяло змістовному і цікавому життю в пришкільних таборах стало результатом чіткої, обдуманої роботи колективів вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.