Запрошуємо до участі у ХХ Всеукраїнському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів!

30 жовт. 2017
Оголошення!!!

До уваги керівників, педагогічних працівників і учнів закладів загальної середньої освіти Київщини!

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів 9-11 класів до участі у ХХ Всеукраїнському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів, який буде проведено з 4 по 9 листопада 2017 року в м. Києві.

Турнір юних винахідників і раціоналізаторів – командні змагання учнів у їх вмінні вирішувати спільними зусиллями складні науково-технічні завдання, представляти рішення в переконливій формі та захищати їх в науковій дискусії – бою, під час якого можна продемонструвати свої творчі досягнення в галузі фізики та техніки, аргументовано відстоювати свою точку зору на проблеми, пов’язані з завданнями турніру, кваліфіковано опонувати відповідям інших команд. Умови проведення турніру відповідають Положенню про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт зі спеціальних дисциплін

Турнір має на меті: виявлення талановитих учнів, схильних до винахідницької діяльності та здатних, застосовуючи знання з фізики, знаходити оригінальні технічні рішення; формування в школярів інтересу до прикладної фізики; удосконалення роботи з обдарованою учнівською молоддю тощо.

У турнірі бере участь команда, що складається з 3-5 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, та керівника – учителя фізики, який брав активну участь у підготовці учнів до турніру.

Заявки на участь надсилаються до 31 жовтня 2017 року на адресу: 03022, м. Київ, проспект академіка Глушкова 6, Український фізико-математичний ліцей (з поміткою «Турнір винахідників») або електронною поштою (сканована копія) на електронні адреси: [email protected] та [email protected].

Інформаційна сторінка Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів – за посиланням https://sites.google.com/site/vvtuvir/home