21 груд. 2017
Семінар!

21 грудня 2017 року на базі Ірпінської ЗШ №17 відбувся науково- практичний семінар керівників методичних об'єднань учителів початкових класів «Інтегроване навчання: тематичний і діяльнісний підходи в умовах реформування системи освіти»

З презентацією теоретичного викладу теми  виступила  Климова Наталія Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи.

Практичну складову представили молоді учителі, переможці конкурсів «Якою я бачу нову школу Приірпіння» та «Учитель, який прагне змін»:

Шпаченко Христина Вікторівна - учитель 2-Б класу, яка працює за науково-педагогічним проектом «Росток», з уроком математики «Прямокутник. Квадрат».

Сеньків Наталія Олександрівна - учитель 3-Д класу з  інтегрованим уроком з літературного читання та трудового навчання «Поняття п’єса-казка. Олександр Олесь «Бабусина пригода. Виготовлення об’ємних виробів для пальчикового театру».

Воронова Світлана Вікторівна - учитель 4-Б класу з   уроком з математики «Мовою математики про природу» та презентацією свого бачення «Учитель нової школи в умовах реформування системи освіти».