Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, методистів позашкільних навчальних закладів.

20 груд. 2017
Нарада!

20 грудня на базі науково-методичного центру відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, методистів позашкільних навчальних закладів. Розглядалися пропозиції навчальних закладів щодо організації та проведення міських методичних заходів, участі у IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018», проведення Січневої методичної сесії. Актуальним для обговорення стало питання організації та проведення інноваційної діяльності у закладах міста, організації навчально-виховної діяльності у проектних класах Нової української школи, атестації педагогів на присвоєння та підтвердження педагогічних звань, висвітлення інформації про діяльність закладів освіти на сайтах та в соціальних мережах.  Активно обговорювалися результати участі закладів міста у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсі – захисті робіт МАН. Було вирішено всі пропозиції взяти до уваги та використовувати їх при плануванні подальших кроків методичної роботи навчальними закладами міста та науково-методичним центром.