ПЛЕКАЙМО РІДНУ МОВУ

25 лист. 2019

22 листопада 2019 року у бібліотеці селища Гостомель відбулося мовно-літературне свято «Плекаймо рідну мову». Організувала свято керівник мовно-літературного гуртка «Рідне слово» та літературної студії «Поклик» Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня Інна Леонідівна Литвиненко.
Свято проводилося у формі літературної години у затишній та дружній атмосфері. Вихованці читали власні поетичні твори та декламували власні вірші. Найкращим вихованцям літературних гуртків: Маланюку Євгену, Сушицькій Кірі, Гусейновій Каріні, Оніщук Марії були вручені збірочки власних прозових творів «Чарівне перо» для створення якої діти доклали чимало зусиль.
По закінченню літературної години вихованці продовжили спілкування за склянкою чаю зі смаколиками.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.