Обласний майстер-клас для директорів, заступників ЗЗСО

21 лист. 2019

20 листопада на базі Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 відбувся обласний майстер-клас для директорів, заступників ЗЗСО з теми «Автономія закладу освіти. Практика управлінця». Керівник майстер-класу Захлюпаний Володимир Миколайович, директор Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13. Координатор: Маніленко Інна Володимирівна, методист відділу управління закладами освіти КНЗ КОР«Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
Учасниками майстер класу були керівні кадри : Васильківського, Вишгородського, Кагарлицького , Київо-Святошинського , Макарівського районів, Бучанської ОТГ, м.Ірпеня.
З початком роботи учасників заходу привітала заступник начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради Баран В.П.

Для чіткого розуміння того, як працює фінансова автономія і які є переваги та проблеми такої самостійності , Володимир Миколайович, використовуючи презентацію, детально розповів слухачам майстер-класу про організацію автономії в своєму закладі, ,відповідаючи на численні запитання керівників шкіл.
На завершення зустрічі учасники мали змогу познайомитись з сучасним освітнім середовищем,оглянути класні приміщення закладу.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.