Безпечне харчування дітей!

21 лист. 2019

Важливою складовою збереження здоров’я дітей є збалансоване харчування. Тому у режимі роботи закладів освіти велике значення надається саме організації раціонального харчування.

Враховуючи вимоги сьогодення та з метою покращення стану організації харчування в закладах освіти Київської області 19 листопада 2019 року на базі Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області було проведення семінарів-навчань з питань організації безпечного харчування дітей, санітарно-гігієнічних вимог та провадження системи НАССР для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, персоналу харчоблоків. У даному заході прийняли участь керівники Ірпінських закладів освіти, медичний персонал закладів та представники КП «Громадського харчування» ІМР. Всього навчання пройшли 65 осіб.