Відбувся конкурс педагогічної майстерності «Учитель року - 2020» в номінації «Початкова школа»

14 лист. 2019

Це доля вчительська така у нас,

Життя диктанти завдають мороки,

Та є у нім педагогічний час –

Конкурс майстерності «Учитель року»!

Саме такими рядками хочеться охарактеризувати сьогоднішній день. Адже, сьогодні, 14 листопада 2019 року відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2020» в номінації «Початкова школа». Участь у конкурсі взяли учителі з 8 шкіл Ірпінського регіону. Конкурс проходив у 3 етапи: «Урок», «Методичний експромт» і «Проєкт». Під час усіх етапів конкурсу учасники показали свої найкращі професійні вміння та навички, знання сучасних методик та інтерактивних засобів навчання. Члени журі уважно стежили за роботою всіх учасників і за кожен пройдений етап були виставлені бали. Після підрахунку балів було названо ім’я переможця - Бондарчук Євгенія Василівна, учитель початкових класів Ірпінської СЗОШ №12. Лауреатами стали – Коба Анна Анатоліївна, учитель Ірпінської ЗОШ №17 та Шпильковська Олена Олександрівна, учитель Ірпінської ЗОШ №13. Щирі вітання усім учасникам конкурсу, адже кожен з них є майстром своєї справи. Окрема подяка адміністрації і працівникам Ірпінської ЗОШ №13 за відмінну підготовку та допомогу у проведенні конкурсу. А Євгенії Василівні успіхів у обласному етапі!

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.