Відбулася стратегічна конференція учнівського самоврядування м. Ірпеня

15 жовт. 2019

15 жовтня 2019 р. відбулася стратегічна конференція учнівського самоврядування м. Ірпеня. Порядком денним було:
- вибори голови Ради лідерів;
- вибори заступника голови Ради лідерів;
- обговорення та затвердження плану роботи Ради на 2019/20 н. р.;
- різне.
Новий склад Ради: голова Ради лідерів учнівського самоврядування міста, учень школи №2 Катричко Ілля, заступники: учениця школи №1 Дмітрієва Антоніна та учень школи №12 Потеряйко Володимир.
Гостями конференції були представники Ірпінської молодіжної громадської ради, які презентували свою діяльність та запропонували проведення спільних проектів.Психолог ІЦПО Степанюк М. А. провів з учасниками цікаві тренінги на знайомство, на згуртування колективу.
Делегати конференції обговорили напрямки діяльності, а саме: здорова дитина - щаслива шкільна родина; екологічний; національно- патріотичний; мікрофон успіху. Плідно попрацювали в групах над розробкою проектів, затвердили план роботи Ради лідерів.
Бажаємо новому складу успіхів та втілення усіх планів!

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.