«Методична афіша в дії»

10 жовт. 2019

Міні форум «Методична афіша в дії» відбувся у новоствореному закладі- Ірпінському академічному ліцеї НУБІП України. Викладачі закладу спілкувалися з представниками управління освіти і науки Ірпінської міської ради та науково-методичного центру на актуальні теми атестації, підвищення кваліфікації, участі у професійних конкурсах педагогічної майстерності, у обласних та міських методичних заходах. Цікавою була дискусія щодо роботи з обдарованими дітьми, організаційних моментів щодо їх участі у олімпіадах, інтерактивних конкурсах, конкурсі-захисті робіт учнів – членів МАН. Не обминули учасники форуму і питання виховної роботи в закладі, організації та роботи гуртків, курсів за вибором, факультативів. Сподіваємося, що результати роботи форуму стануть користими учителям ліцею у їх подальшій роботі!

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.