«Вернісаж лідерських досягнень»

20 трав. 2019

20 травня 2019 року відбулася звітна конференція Ради лідерів учнівського самоврядування м. Ірпеня «Вернісаж лідерських досягнень». У роботі конференції взяли участь делегації лідерів учнівського самоврядування закладів освіти, які представили власний досвід роботи за навчальний рік та поставили завдання на майбутнє.
Відкрила конференцію голова Ради лідерів Чайка Наталія, яка звітувала про роботу Ради та поділилася власними здобутками на шляху до лідерства. Учасників та гостей конференції тепло привітала спеціаліст управління освіти і науки Панасюк Т. В., яка подякувала усім присутнім за плідну, спільну працю, відзначила подяками випускників Ради, учнів 11 класів.
Міська конференція лідерів учнівського самоврядування - це можливість розкрити свій лідерський потенціал, збагатитися досвідом діяльності органів учнівського самоврядування та отримати позитив від спілкування!
Щиро бажаємо нашим лідерам здоров‘я, благополуччя, нових задумів та звершень на благо родини, школи, міста та всієї України!

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.