Упровадження сучасних методик навчання у практику проведення уроків польської мови: європейський досвід організації навчального процесу

16 трав. 2019

16 травня на базі Ірпінської школи №18 відбувся обласний семінар для учителів польської мови області.        Ірпінська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №18  вже протягом двох років реалізує міжнародний проект «Абетка польського класу», в якому бере участь понад 200 школярів та батьків. Накопичений досвід та системна комунікація з  міжнародними партнерами – Фондом «Свобода і Демократія» м. Варшава, підтримка управління освіти і науки Ірпінської міської ради, науково-методичного центру  та співпраця з відділом  іноземних мов КНЗ КОР «КОІПОПК»  спонукали до реалізації спільного проекту – проведення семінару практикуму на базі даного навчального закладу.  В заході взяли участь Агнєшка Ястшембська, професор Варшавського університету, співробітник Фонду «Свобода і Демократія», Кірнасовська Розалія Вільгельмівна – методист відділу іноземних мов КНЗ КОР «КОІПОПК». З вітальним словом звернулися до учасників семінару Маркушин О.Г. -заступник Ірпінського міського голови, Даніш С.П. – тимчасово   виконуючий обов’язки Коцюбинського селищного голови, Баран В.П. – заступник начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Мова йшла про нове освітнє середовище як сучасний простір для комфортного навчання учнів, естетичне оформлення і функціональне наповнення кабінету польської мови (польський досвід), сучасні технології навчання польської мови, візуальне мислення і «Мапи думок». Був проведений майстер-клас «Типові помилки українців при вивченні польської мови» та дидактична гра «Створи свій кабінет». Дякуємо адміністрації закладу за відмінну організацію та підтримку інноваційних освітніх процесів в регіоні!

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.