Відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського проекту "Дружин юних пожежників"

11 трав. 2019

Змагання Дружин юних пожежних вже давно стали традиційними й проводяться в області щороку. Фестиваль є підсумком спільної роботи освітян та рятувальників щодо виховання у дітей культури безпечної поведінки.
10 травня 2019 року у місті Обухові відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського проекту "Дружин юних пожежників".
Учасники фестивалю дуже хвилювались та все ж таки були налаштовані дуже рішуче. Перемогти хотіли всі! Діти достойно тримались на сцені, намагаючись чим більш вразити глядачів та компетентне журі. Свою творчу майстерність, креатив юні пожежники показали під час представлення команди, а також конкурсу «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами». І їм це вдалося! Адже виступи талановитих учасників були змістовні, оригінальні та дотепні.
У результаті напруженої, але цікавої боротьби команда "КіЯ" (Коротко і Ясно) Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 посіла почесне ІІІ місце!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.