«Створення ефективної моделі організації виховного процесу в школі з метою формування в учнів ціннісних орієнтирів, виховання соціально адаптованої, гармонійно розвиненої особистості»

11 трав. 2019
Семінар-практикум

10 травня 2019 року на базі СЗШ №12 відбувся семінар-практикум на тему: « Створення ефективної моделі організації виховного процесу в школі з метою формування в учнів ціннісних орієнтирів, виховання соціально адаптованої, гармонійно розвиненої особистості». В роботі семінару взяли участь заступники директорів з виховної роботи. Кандидат психологічних науки  Оксана Сідун та психолог Олексій Бідношея провели тренінгове заняття «Педагогічне та емоційне вигорання».

Психологом навчального  закладу  Ольгою Треусом проведено тренінг «Протидія булінгу  в учнівському середовищі».  Невід'ємною складовою освітнього процесу є шкільні традиції. Тому родзинкою семінару стали виступи учнів початкових класів. 1-Б клас (класний керівник  Галай Г.Д.) показали присутнім шкільне свято Букварика «Розумники та розумниці», 2-Б клас (класний керівник Петренко Г.О.) підготували та провели традиційне свято «Входини в країну Роксоланію». Гарний настрій та творча атмосфера панували протягом усього часу роботи семінару.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.