Стартувала онлайн-реєстрація в Ірпінський академічний ліцей

3 трав. 2019

Сьогодні у приміщенні Центральної міської бібліотеки відбулася прес-конференція присвячена відкриттю Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України Ірпінської міської ради Київської області. У прес-конференції взяли участь заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська, начальник Управління освіти і науки ІМР Олег Білорус, в.о. директора ліцею Світлана Березинець та представники ЗМІ Ірпеня.

Метою прес-конференції було висвітлення питання щодо діяльності майбутнього ліцею.

Ірпінський академічний ліцей - комунальний багатопрофільний навчальний заклад, який функціонуватиме за адресою: м. Ірпінь, вул. Гагаріна, 9 (окремий корпус Ірпінського економічного коледжу). Навчання в ліцеї відбуватиметься для учнів 9-11-х класів, але можливе відкриття 7-8-х класів у разі достатньої кількості бажаючих. Максимально можливе наповнення ліцею - 600 учнів. Зараховуватимуться школярі без попереднього конкурсного відбору, якщо кількість заявок перевищуватиме ліміт - можливе проведення тестування.

Навчання в Ірпінському академічному ліцеї - безкоштовне.

Навчання здійснюватиметься за такими напрямами:

• біолого-хімічний (хімія, біологія, екологія);

• фізико-математичний (математика, фізика);

• економічний (економіка);

• інформаційно-технологічний (інформатика, технології);

• гуманітарно-правовий (іноземна мова, українська мова, правознавство).

Заявки на вступ у ліцей приймаються до 25 травня 2019 року шляхом заповнення реєстраційної анкети за посиланням. Подавати заявки можуть усі школярі Ірпінського регіону (Ірпінь, Ворзель, Коцюбинське, Гостомель).