Булінг, або шкільне цькування.

12 квіт. 2019

Булінг– цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу з боку інших представників колективу. Така поведінка має на меті самоствердитися за рахунок когось, підпорядкувати особистість своїм інтересам або заслужити собі загальний авторитет.
Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Таке явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою. До чого може призвести ігнорування булінгу, як його попередити та чому поліція не завжди може допомогти?
Ці та інші питання обговорювалися на зустрічі Ради лідерів учнівського самоврядування м. Ірпеня з психологом школи №17 Соболь О.Г., яка відбулася 12 квітня 2019 р.
Всі присутні отримали право висловитися, розповісти про свої почуття, відношення, бачення даної проблеми в навчальних закладах .