Вчитель Ірпінської ЗОШ№3 відвідала тренінги в Афінах!

3 квіт. 2019

Наприкінці березня вчитель англійської мови Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Пашинська С.А. в складі делегації з 6 вчителів із шкіл-партнерів Smart School відвідала тренінги від провідних методистів видавництва MM Publications в Афінах (Греція)!!!
Усі тренінги були корисними, цікавими. Вчителям пощастило познайомитися з головою редакторського відділу, методистами та менеджерами видавництва. Ознайомилися з структурою підручників для читання. Майстер-класи від Angela Konstance завжди мотивують до нових педагогічних звершень.
"Кожна хвилина подорожі була цікавою. Мали можливість підвищити свою педагогічну майстерність, ознайомитись з культурою та історією стародавнього міста Афіни та знайти нових друзів для подальшого спілкування та обміну досвідом”- в захваті розповідає Світлана Анатоліївна.