Міжнародний день дитячої книги - 2019

3 квіт. 2019

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального розвитку людини.
Так, щороку 2 квітня, в закладах загальної середньої освіти міста також відзначається Міжнародний день дитячої книги. Мета дня – привернення уваги до дитячої книжки, популяризація читання серед дітей. Зазвичай до цього дня приурочують проведення Тижня дитячої та юнацької книги.
У закладах загальної середньої освіти Приірпіння у цей день відбулися бібліотечні уроки, конкурси, виставки, присвячені найкращим книгам світу. Програми заходів цікаві, пізнавальні, розважальні, такі, що назавжди запам’ятовуються і дітям, і бібліотекарям. Проведення Міжнародного дня дитячої книги у закладах загальної середньої освіти сприяє вихованню майбутнього освіченого, культурного, допитливого і мислячого читача.