Екологічне виховання в дії!

3 квіт. 2019

28 березня 2019 р. кафедрою товарознавства та техногенно-екологічної безпеки Національного університету ДФС України була проведена ІІ Регіональна олімпіада "ЕКО-2019", учасниками якої стали учні 9-ти випускних класів та студенти 7-ми коледжів: 22 учасники - очно; 43 - дистанційно.
За результатами олімпіади визнано переможцем у номінації "Краща Еко-школам. Ірпінь" Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики ) імені Заріфи Алієвої !
Переможцем в номінації "Кращий ЕКО - учень м.Ірпінь" визнано випускників СЗОШ №12, учнів 11-А класу Нехаєвську Ніну і Шаха Владислава.
З перемогою Вас! Щирі вітання науковому керівнику - учителю географії Олегу Володимировичу Горовому! Так тримати!