Толока в закладах освіти м.Ірпеня!

1 квіт. 2019

Нарешті настала справжня весна! З її приходом шкільні подвір'я  потребують ретельного прибирання та благоустрою. Розуміючи важливість і необхідність даної справи працівники закладів освіти та учні шкіл завжди готові взятися до справи, адже з роками стає все дедалі актуальнішим вислів Антуана де Сент–Екзюпері: «Встав зранку, вмився, привів у порядок себе - приведи в порядок і свою планету».

На доказ цього протягом минулого тижня  школярі разом зі своїми вчителями, як справжні господарі, дружно і злагоджено наводили лад на територіях шкіл та прилеглих до них територіях. Сміття на пришкільній території, на прилеглих вулицях не мало шансу залишитися, бо за справу взялися справжні борці за чистоту та захисники довкілля.

Також   невід'ємною частиною двомісячника з благоустрою є озеленення території. У зв’язку з цим на подвір’ях Ірпінських ЗОШ №№ 13,14,15,16 за сприяння Гостомельської селищної ради було висаджено більше ста дерев. До цієї благородної справи долучилася вся дружня освітянська родина, адже проблеми довкілля турбують всіх – від першачка до окриленого сивиною педагога.