«Theater of lider fest»

28 бер. 2019
Театральний фестиваль.

«Театр – це життя, і треба вчитися грати свою роль»
В.Шекспір

Людину завжди вирізняло з-поміж інших істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, адже не лише турботами про хліб насущний живе людина. Її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди.
Саме такі враження отримали присутні першого театрального фестивалю учнівського самоврядування м. Ірпеня «Theater of lider fest», що відбувся 28 березня на базі ЗОШ №3. Театральні колективи заклади освіти №№ 2, 17, 14, 13, 3 представили на фестиваль уривки таких п’єс: «Кайдашева сім'я», «Лілея», «Лісова пісня», «Фараони», «Наталка Полтавка». Протягом 2 годин в залі панував приємний емоційний фон. Діти грали настільки чудесно, що важко було відвести очей від їхньої гри. Усі колективи відзначені «Сертифікатами», які розробили члени організаційного комітету фестивалю. Щире «СПАСИБІ» та «БРАВО» усім причетним , хто взяв участь у створенні цієї ФЕЄРІЇ! МОЛОДЦІ!