21 березня відбулася розширена колегія управління освіти і науки

22 бер. 2019

21 березня 2019 року на базі Ірпінського НВО «ІЛІТ-МАН» відбулася розширена колегія управління освіти і науки Ірпінської міської ради, на якій розглядалися питання якісного покращення та розширення можливостей освітнього середовища Ірпінського регіону. Олександр Терещук, голова Київської обласної державної адміністрації, оголосив 2019 рік Роком дитини на Київщині. Тому питання, винесені на обговорення, стосувалися реалізації завдань в рамках Року дитини в Ірпінському регіоні.
Інклюзивна освіта дає можливості дітям з особливими потребами не тільки отримувати знання, а й соціалізуватися, тому директор Інклюзивно-ресурсного центру Д.Тимошенко-Ушакова наголосила на основних вимогах до якісної організації інклюзивного навчання, обладнанні ресурсних кімнат, роботі команд супроводу дітей.
Про співпрацю закладів освіти, служби у справах сім'ї та дітей, ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції щодо захисту інтересів прав неповнолітніх доповідала Т.Білецька, головний спеціаліст управління освіти і науки. Питання пошуку шляхів ефективної взаємодії батьківської громадськості та шкільних соціальних педагогів викликало жваве обговорення.
Якісна організація позаурочної та позашкільної роботи у закладах освіти турбує всіх освітян міста, адже саме гуртки та секції допомагають дітям реалізувати свій творчий потенціал у різноманітних напрямах, поза межами навчальних дисциплін. Питання організації позаурочної та позашкільної роботи у закладах освіти м.Ірпеня щодо розширення мережі гуртків та секцій висвітлили спеціаліст управління освіти і науки Т.Панасюк та керівники закладів позашкільної освіти.
Члени колегії після обговорення прийняли рішення, які сприятимуть максимальній реалізації освітніх та творчих запитів дітей Ірпінського регіону в рамках Року дитини на Київщині.