В Ірпені стартує молодіжний проект "Модель ООН"

14 бер. 2019

В Ірпені стартує молодіжний проект "Модель ООН" від волонтера Корпусу Миру США Emmery Brakke для школярів Ірпінського регіону.

Перше засідання відбудеться 20 березня о 16:00 на базі Ірпінського ліцею інноваційних технологій (аудиторія - 1,5).

Варто зазначити, що засідання будуть проходити двічі на місяць - протягом кожної середи.

Цільова аудиторія : учні 13-17 років
Безкоштовно!

Модель ООН - освітня гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні питань, які стоять на порядку денному в ООН. За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення.

Проект реалізується в рамках співпраці волонтера Корпусу Миру США Emmery Brakke з Ірпінською молодіжною громадською радою.

Запрошуємо всіх!