Школа з культурної дипломатії

15 бер. 2019
Для учнів 8-10 класів

З 4 по 8 квітня 2019 року НЦ «Мала академія наук України» проводить Школу з культурної дипломатії для учнів 8-10 класів у Києві.

Метою школи є підвищення інтересу молоді до творчості та життєвого шляху Леся Курбаса, представника Розстріляного Відродження
Завданнями Школи є розвиток ціннісно-світоглядних компетенцій особистості, критичного та креативного мислення, вдумливе знайомство учасників з українським історичним контекстом 20-х та 30-х років ХХ століття , вдосконалення навичок міжособистісної комунікації, діалогу та розвиток умінь презентації української культури.

Запрошуються діти, які володіють розмовним рівнем німецької або англійської мов, а також:
- вміють писати та мають досвід в журналістиці чи літературі (проза, поезія, есеїстка, публіцистика);
- вивчають професійну фотозйомку і мають результат у цій сфері;
- мають досвід роботи у відеомейкерстві.

Навчальна програма включає різні формати роботи дітей (індивідуальні, в парах, в групах, в спільноті) з різноманітним змістом, екскурсії, інтерактивні лекції та зустрічі з фахівцями. Після закінчення навчання діти отримують сертифікат.

Участь у школі безкоштовна. Організатори забезпечують учасникам:
- змістовне і цікаве навчання;
- харчування'
- проживання;
- музейні екскурсії;
- роздаткові матеріали;
Проїзд учасників до Києва та у зворотному напрямку разом із супроводжуючими особами – за рахунок учасників.

Місце проведення - учбово-рекреаційний центр «Міжнародний центр дитячої наукової творчості» у Пущі-Водиці.

Для участі у Школі необхідно заповнити анкету до 21 березня.
У дітей мають бути страхові поліси на період перебування у Школі.

Про результати відбору апліканти будуть повідомлені 25 березня на поштову скриньку, зазначену в цій анкеті.

За додатковою організаційною інформацією звертайтеся за адресою [email protected], Анна