Бійцям АТО вже складно уявити свої військові будні без волонтерської допомоги.

13 бер. 2019

Бійцям АТО вже складно уявити свої військові будні без волонтерської допомоги. На передовій на неї неабияк чекають. Це мов ковток свіжого повітря та сонячний промінь з мирної сторони. Учні закладів освіти міста не стоять осторонь такої допомоги.

Зараз, саме зараз, ми повинні показати свою підтримку тим, хто живий. Тим,  хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України.

Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть ті душевні листи від дітей, малюнки, обереги, зроблені власноруч надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати.

13 березня 2019 р. передана волонтерському об'єднанню «ФМ»  зібрана  учнями СЗШ №2 та НВК (Коцюбинський гуманітарний ліцей) допомога для воїнів та дітей сиротинці  і  сьогодні  машини відправляються до м. Авдіївки, Покроського, с. Водяне, Карлівка та інші.

Велика подяка всім небайдужим учням, батькам, які знаходять можливість поділитися теплотою свого серця, допомогти  воїнам, які захищають Україну.