Вітаємо вчителя Ірпінської школи №2 Олену Федорову з перемогою у фіналі обласного етапу конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури»

12 бер. 2019
Відео!

Кращий на Київщині учитель-інноватор фізичної культури працює в Ірпені! Щиро вітаємо вчителя Ірпінської школи №2 Олену Федорову з перемогою у фіналі обласного етапу конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури». За перемогу змагалися вчителі з Ірпеня, Бородянки та Броварського району. Перед цим їх обрало журі серед 15 учасників з усієї області. Олена Федорова - майстер спорту з баскетболу, працює вчителем фізкультури вже понад 20 років. Її люблять учні та поважають колеги. Тепер вона представлятиме Київщину на Всеукраїнському етапі конкурсу. Зичимо Олені Володимирівні натхнення і подальших перемог!