Екологічна проблема - одна з найважливіших у сучасному світі.

1 бер. 2019
Реєстрація!

Екологічна проблема - одна з найважливіших у сучасному світі. У зв'язку з цим гостро постає питання про екологічну грамотність і екологічну культуру нинішнього та майбутнього поколінь.
Метою проекту Green Wave є формування позитивного ставлення до екологічної грамотності та екологічної культури.
Проект включає в себе навчання та тренінги протягом місяця та практичну роботу із школярами м. Ірпінь.
Що дасть навчання? Корисні знання та необхідну інформацію, знайомство з міжнародним досвідом та технологіями переробки відходів. Для кого ці тренінги? Для жінок, які в рамках екологічного заходу зможуть поділитися досвідом із школярами в нашому місті, допомогти їм набути практичних навичок у вмінні сортувати сміття, змінити ставлення до екології навколишнього середовища.
Проект проходить у рамках реалізації гранту від Корпусу миру за підтримки ГС "Ірпінська агенція розвитку" та управління освіти та науки Ірпінської міської ради.
Форма реєстрації