«Шлях до професіоналізму»

28 лют. 2019
Методичне об’єднання вихователів!

27.02.2019р. на базі ЗДО №3 (завідуюча  Бабейкіна Т. П.)    відбулося методичне об’єднання вихователів старших груп садочків міста, як продовження методичного марафону « Шлях до професіоналізму».

В контексті забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти,  відповідності віковим особливостям дітей старшого дошкільного віку  та вимогам концептуальних засад реформування Нової української школи, вихователями розглядалася тема «Правового виховання дошкільнят». Виховати соціально зрілих, вільних особистостей, які володіють правовими знаннями, можливо лише за умови дотримання правових норм, які виключають порушення прав та гідності дітей.

З метою недопущення булінгу на ранніх стадіях формування  дитини, як особистості, вихователі жваво обговорювали шляхи підвищення ефективності    правового виховання дошкільнят, форми співпраці з батьками. Вихователь Заєць І.В. продемонструвала ,  як в ігровій формі за допомогою знайомих казкових персонажів,    можна закріплювати знання дітьми своїх прав.

Тільки той, хто поважає себе і свої права , здатний поважати інших людей та їх права.